SN65LVDS390D
- 제조업체 부품 번호:
- SN65LVDS390D
- 설명의 일부:
- IC RECEIVER 0/4 16SOIC
- 재고 상태:
- 157
- Data Rate :
- 200Mbps
- Number of Drivers/Receivers :
- 0/4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- LVDS
- Receiver Hysteresis :
- Supplier Device Package :
- 16-SOIC
- Type :
- Receiver
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V