SN75LBC174ADW
- 제조업체 부품 번호:
- SN75LBC174ADW
- 설명의 일부:
- IC DRIVER 4/0 20SOIC
- 재고 상태:
- 196
- Data Rate :
- 30Mbps
- Number of Drivers/Receivers :
- 4/0
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- RS422, RS485
- Receiver Hysteresis :
- Supplier Device Package :
- 20-SOIC
- Type :
- Driver
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V