AB-10TB10-57K
제조업체 부품 번호:
AB-10TB10-57K
제조업체/브랜드:
American Bright
설명의 일부:
1.0W 24V CCT 5700K T10 WEDGE LED
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
American Bright
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
Flux @ 25°C, Current - Test :
105lm
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
1.024" (26.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, Non-Standard
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.394" Dia (10.00mm)
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V