FUSB3307D90B0AFMNWTWG
- 제조업체 부품 번호:
- FUSB3307D90B0AFMNWTWG
- 제조업체/브랜드:
- onsemi
- 설명의 일부:
- 90W USB TYPE-C PD SOURCE CONTROL
- 제조사 :
- onsemi
- 제품 카테고리 :
- 컨트롤러
- Current - Supply :
- 10mA
- Function :
- Adapter
- Interface :
- USB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 20-VFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Protocol :
- USB
- Standards :
- USB 3.0
- Supplier Device Package :
- 20-QFN (4x4)
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.5V