SG-9101CG-C20SGBCC
제조업체 부품 번호:
SG-9101CG-C20SGBCC
Available Frequency Range :
670 kHz ~ 20 MHz
Function :
Standby
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
±2.00%, Center Spread
Voltage - Supply :
1.62V ~ 3.63V