ASMT-JY32-NUW01
제조업체 부품 번호:
ASMT-JY32-NUW01
제조업체/브랜드:
Broadcom
설명의 일부:
LED ASMT-JX32 WM WHT 3100K 6SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Broadcom
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
3100K (2700K ~ 3500K)
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
109lm (87lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
93lm
Height - Seated (Max) :
0.077" (1.95mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
97 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1616 (4040 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
140°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.2V