CCPLP-1-30M-S
- 제조업체 부품 번호:
- CCPLP-1-30M-S
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 30A 240VAC LEVER
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 240 V