ELSH-J21M3-0CPHS-D2700
제조업체 부품 번호:
ELSH-J21M3-0CPHS-D2700
제조업체/브랜드:
Everlight Electronics
설명의 일부:
LED SHUEN WARM WHITE 2700K 2SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Everlight Electronics
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
2700K (2580K ~ 2870K)
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
750mA
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
110lm (110lm ~ 120lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
96lm
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.15mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
42 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.177" L x 0.120" W (4.50mm x 3.05mm)
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.7V