ADG2108BCPZ-HS-RL7
제조업체 부품 번호:
ADG2108BCPZ-HS-RL7
제조업체/브랜드:
Analog Devices, Inc.
설명의 일부:
IC CROSSPOINT SWIT 8X10 32LFCSP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Analog Devices, Inc.
제품 카테고리 :
아날로그 스위치 - 특수 목적
-3db Bandwidth :
210MHz
Applications :
Telecommunications, Ultrasound
Features :
I²C
Mounting Type :
Surface Mount
Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
10:8
Number of Channels :
1
On-State Resistance (Max) :
50Ohm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
32-VFQFN Exposed Pad, CSP
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
32-LFCSP-VQ (5x5)
Switch Circuit :
Voltage - Supply, Dual (V±) :
±5V
Voltage - Supply, Single (V+) :
12V