2200/24GR-100
제조업체 부품 번호:
2200/24GR-100
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
재고 상태:
재고 없음
Conductor Strand :
7/32
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.045" (1.14mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
80°C
Voltage :
150V
Wire Gauge :
24 AWG