CWR11JB335KB
제조업체 부품 번호:
CWR11JB335KB
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1411
제조사 :
KYOCERA AVX
Capacitance :
3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
4Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
B (0.1%)
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
20 V