L150-40905006000H0
제조업체 부품 번호:
L150-40905006000H0
설명의 일부:
COOL-WHITE 90 CRI 6V
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
800mA
Current - Test :
640mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
550lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
142 lm/W
Package / Case :
2020 (5050 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Supplier Device Package :
2020
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.05V