L150-4090500600000
제조업체 부품 번호:
L150-4090500600000
설명의 일부:
NEUTRAL-WHITE 90 CRI 6V
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
800mA
Current - Test :
640mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
530lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
136 lm/W
Package / Case :
2023 (5250 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
2023
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V