L150-3080502400000
제조업체 부품 번호:
L150-3080502400000
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
LED LUXEON WHITE WARM 3000K SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
240mA
Current - Test :
160mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
520lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
133 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2020 (5050 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Supplier Device Package :
5050
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.5V