KMPC823ZQ81B2T
- 제조업체 부품 번호:
- KMPC823ZQ81B2T
- 설명의 일부:
- IC MPU MPC8XX 81MHZ 256BGA
- Co-Processors/DSP :
- Communications; RISC CPM
- Core Processor :
- PowerPC
- Display & Interface Controllers :
- LCD, Video
- Ethernet :
- 10Mbps (1)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 95°C (TA)
- Package / Case :
- 256-BBGA
- Speed :
- 81MHz
- Supplier Device Package :
- 256-PBGA (23x23)
- USB :
- USB 1.x (1)
- Voltage - I/O :
- 3.3V