MC7447AHX1420LB
- 제조업체 부품 번호:
- MC7447AHX1420LB
- 제조업체/브랜드:
- NXP Semiconductors
- 설명의 일부:
- IC MPU MPC74XX 1.42GHZ 360FCCBGA
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- NXP Semiconductors
- 제품 카테고리 :
- 마이크로프로세서
- Co-Processors/DSP :
- Multimedia; SIMD
- Core Processor :
- PowerPC G4
- Display & Interface Controllers :
- Ethernet :
- Graphics Acceleration :
- No
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Cores/Bus Width :
- 1 Core, 32-Bit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- 360-BCBGA, FCCBGA
- Product Status :
- Obsolete
- RAM Controllers :
- SATA :
- Security Features :
- Speed :
- 1.42GHz
- Supplier Device Package :
- 360-FCCBGA (25x25)
- USB :
- Voltage - I/O :
- 1.8V, 2.5V