L128-2795HA35000B5
제조업체 부품 번호:
L128-2795HA35000B5
설명의 일부:
WARM-WHITE 2835HE 3V 95 CRI 3 SD
CRI (Color Rendering Index) :
95
Current - Max :
480mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
27lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
154 lm/W
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.71V