L130-3590003000X26
제조업체 부품 번호:
L130-3590003000X26
설명의 일부:
WARM-WHITE 3030 2D SQUARE LES 90
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
240mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
102lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.76mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
142 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
1212
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6V