L130-3090003000W22
제조업체 부품 번호:
L130-3090003000W22
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
WARM-WHITE 3030 2D ROUND LES 90
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
240mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
94lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.62mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
131 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
1212
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6V