KMC8610VT1333JB
제조업체 부품 번호:
KMC8610VT1333JB
제조업체/브랜드:
NXP Semiconductors
설명의 일부:
IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NXP Semiconductors
제품 카테고리 :
마이크로프로세서
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
PowerPC e600
Display & Interface Controllers :
DIU, LCD
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
783-BBGA, FCBGA
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
DDR, DDR2
SATA :
Security Features :
Speed :
1.333GHz
Supplier Device Package :
783-FCPBGA (29x29)
USB :
Voltage - I/O :
1.8V, 2.5V, 3.3V