L130-3570HA30000B4
제조업체 부품 번호:
L130-3570HA30000B4
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
3SDCM KITTING BY OPPOSITE BIN (E
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
480mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
38lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.76mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
216 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
1212
Viewing Angle :
110°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.7V