KMPC860DPVR66D4
- 제조업체 부품 번호:
- KMPC860DPVR66D4
- 설명의 일부:
- IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
- Co-Processors/DSP :
- Communications; CPM
- Core Processor :
- MPC8xx
- Display & Interface Controllers :
- Ethernet :
- 10Mbps (2), 10/100Mbps (1)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 95°C (TA)
- Package / Case :
- 357-BBGA
- RAM Controllers :
- DRAM
- Speed :
- 66MHz
- Supplier Device Package :
- 357-PBGA (25x25)
- USB :
- Voltage - I/O :
- 3.3V