MP-3020-3100-40-90
제조업체 부품 번호:
MP-3020-3100-40-90
제조업체/브랜드:
Luminus Devices
설명의 일부:
LED NEUTRAL WHITE 4000K 90CRI
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Luminus Devices
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
116lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.52mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
122 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1208 (3020 Metric)
Product Status :
Not For New Designs
Size / Dimension :
0.118" L x 0.079" W (3.00mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
3020
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.5V