L130-2290001400005
제조업체 부품 번호:
L130-2290001400005
설명의 일부:
WARM-WHITE 3014 90 CRI 3 SDCM ON
재고 상태:
재고 없음
CCT (K) :
2200K
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
120mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
19lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
107 lm/W
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension :
0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Supplier Device Package :
1206
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V