L128-3590HA35000B1
제조업체 부품 번호:
L128-3590HA35000B1
설명의 일부:
WARM-WHITE 2835HE 3V 90 CRI FULL
CCT (K) :
3500K
Current - Max :
480mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
30lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
173 lm/W
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.71V