MC68MH360EM25L
제조업체 부품 번호:
MC68MH360EM25L
제조업체/브랜드:
NXP Semiconductors
설명의 일부:
IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NXP Semiconductors
제품 카테고리 :
마이크로프로세서
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
CPU32+
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (1)
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
240-BFQFP
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
DRAM
SATA :
Security Features :
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
240-FQFP (32x32)
USB :
Voltage - I/O :
5.0V