L128-5080SB35B00A5
제조업체 부품 번호:
L128-5080SB35B00A5
설명의 일부:
COOL-WHITE 2835 S 6V 80 CRI 3 SD
CCT (K) :
5000K
Current - Max :
150mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
118lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
163 lm/W
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.05V