L128-4080EC3500005
제조업체 부품 번호:
L128-4080EC3500005
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
NEUTRAL-WHITE 2835E 9V 80 CRI 3
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
90lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
169 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Supplier Device Package :
1411
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
8.9V