L128-3090EA3500005
제조업체 부품 번호:
L128-3090EA3500005
설명의 일부:
WARM-WHITE 2835E 3V 90 CRI 3 SDC
CCT (K) :
3000K
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
25lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
143 lm/W
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V