PCX745BVZFU300LE
- 제조업체 부품 번호:
- PCX745BVZFU300LE
- 설명의 일부:
- IC MPU POWERPC 300MHZ 255BGA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 110°C (TJ)
- Package / Case :
- 255-BBGA Exposed Pad
- Speed :
- 300MHz
- Supplier Device Package :
- 255-PBGA (21x21)
- USB :
- Voltage - I/O :
- 2.5V, 3.3V