TCR3RM29A,LF(SE
제조업체 부품 번호:
TCR3RM29A,LF(SE
설명의 일부:
LDO REG 2.9V 300MA 4DFNC
재고 상태:
7,385
Current - Output :
300mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
2.9V
Voltage Dropout (Max) :
0.15V @ 300mA