L128-3580SA35A00C5
제조업체 부품 번호:
L128-3580SA35A00C5
설명의 일부:
WARM-WHITE 2835 S 3V 80 CRI 3 SD
CCT (K) :
3500K
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
34lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
185 lm/W
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.78V