L128-5090SA35A00C1
제조업체 부품 번호:
L128-5090SA35A00C1
설명의 일부:
COOL-WHITE 2835 S 3V 90 CRI FULL
CCT (K) :
5000K
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
200mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
30lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
168 lm/W
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.78V