AB-EZP24C-B3-K57
제조업체 부품 번호:
AB-EZP24C-B3-K57
설명의 일부:
2.4W 24V CCT 5700K CRI80 3030 EM
재고 상태:
3,983
CCT (K) :
5700K (5400K ~ 6000K)
Color :
White, Cool
Current - Test :
Flux @ 25°C, Current - Test :
210lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
170lm (Typ)
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.52mm)
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V