AB-EZD24N-A3-K40
제조업체 부품 번호:
AB-EZD24N-A3-K40
제조업체/브랜드:
American Bright
설명의 일부:
2.4W 12V CCT 4000K CRI80 3030 EM
재고 상태:
3,917
제조사 :
American Bright
제품 카테고리 :
백색 LED 조명
CCT (K) :
4000K (3725K ~ 4275K)
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
Current - Test :
Flux @ 25°C, Current - Test :
210lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
170lm (Typ)
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.52mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
3030
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V