TCR5RG1225A,LF
제조업체 부품 번호:
TCR5RG1225A,LF
설명의 일부:
LDO REG, IOUT: 500MA VOUT: 1.225
재고 상태:
9,975
Current - Output :
500mA
Current - Quiescent (Iq) :
13 µA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-XFBGA, WLCSP
Protection Features :
Over Current, Over Temperature
PSRR :
100dB ~ 59dB (1kHz ~ 1MHz)
Supplier Device Package :
4-WCSPF (0.65x0.65)
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.225V