IBM25PPC750FL-GR0133T
- 제조업체 부품 번호:
- IBM25PPC750FL-GR0133T
- 제조업체/브랜드:
- IBM
- 설명의 일부:
- POWERPC 750FL RISC MPU
- 제조사 :
- IBM
- 제품 카테고리 :
- 마이크로프로세서
- Co-Processors/DSP :
- Core Processor :
- PowerPC 750FL
- Display & Interface Controllers :
- Ethernet :
- Graphics Acceleration :
- No
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Cores/Bus Width :
- 1 Core, 32-Bit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TJ)
- Package / Case :
- 292-BCBGA Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- RAM Controllers :
- SATA :
- Security Features :
- Speed :
- 600MHz
- Supplier Device Package :
- 292-CBGA (21x21)
- USB :
- Voltage - I/O :
- 1.8V, 2.5V, 3.3V