L130-2780003000W21
제조업체 부품 번호:
L130-2780003000W21
설명의 일부:
LED LUXEON WARM WHITE 2700K 2SMD
재고 상태:
40,000
CCT (K) :
2700K
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
240mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
84lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.62mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
115 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
3030
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V