APF40-40-10CB
제조업체 부품 번호:
APF40-40-10CB
설명의 일부:
HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
재고 상태:
재고 없음
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Diameter :
Fin Height :
0.370" (9.40mm)
Length :
1.575" (40.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
2.50°C/W @ 200 LFM
Width :
1.575" (40.00mm)