UNI-H19052-28P/2.6BU
제조업체 부품 번호:
UNI-H19052-28P/2.6BU
제조업체/브랜드:
Malico
설명의 일부:
AL HEAT SINK 19X19X28MM WITH PIN
재고 상태:
100
제조사 :
Malico
제품 카테고리 :
방열판
Attachment Method :
Clip
Diameter :
Fin Height :
1.102" (28.00mm)
Length :
0.748" (19.00mm)
Material :
Aluminum Alloy
Material Finish :
Black Anodized
Package Cooled :
BGA
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Active
Shape :
Square, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
4.91°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
10.27°C/W
Type :
Top Mount
Width :
0.748" (19.00mm)