APF19-19-06CB/A01
제조업체 부품 번호:
APF19-19-06CB/A01
제조업체/브랜드:
CTS Corporation
설명의 일부:
HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
재고 상태:
5,717
제조사 :
CTS Corporation
제품 카테고리 :
방열판
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.250" (6.35mm)
Length :
0.748" (19.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Black Anodized
Package Cooled :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Active
Shape :
Square, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
7.10°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Top Mount
Width :
0.748" (19.00mm)