SSI-LXR4815YD12WR
제조업체 부품 번호:
SSI-LXR4815YD12WR
제조업체/브랜드:
Lumex, Inc.
설명의 일부:
T5MM PNL IND,585NM YLW DIFF,12 V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumex, Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
12mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
10mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.32" (8.20mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
PC Pin
Type :
LED
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V