APF30-30-13CB
제조업체 부품 번호:
APF30-30-13CB
제조업체/브랜드:
CTS Corporation
설명의 일부:
HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
재고 상태:
486
제조사 :
CTS Corporation
제품 카테고리 :
방열판
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Diameter :
Fin Height :
0.500" (12.70mm)
Length :
1.181" (30.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Black Anodized
Package Cooled :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Active
Shape :
Square, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
2.50°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Top Mount
Width :
1.181" (30.00mm)