APF40-40-13CB/A01
제조업체 부품 번호:
APF40-40-13CB/A01
설명의 일부:
HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
재고 상태:
318
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.500" (12.70mm)
Length :
1.575" (40.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
1.90°C/W @ 200 LFM
Width :
1.575" (40.00mm)