TS33010-M012QFNR
제조업체 부품 번호:
TS33010-M012QFNR
제조업체/브랜드:
Semtech
설명의 일부:
IC REG BUCK 1.2V 500MA 16QFN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Semtech
제품 카테고리 :
전압 조정기 - DC DC 스위칭 조정기
Current - Output :
500mA
Frequency - Switching :
2.25MHz
Function :
Step-Down
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration :
Positive
Output Type :
Fixed
Package / Case :
16-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
16-QFN (3x3)
Synchronous Rectifier :
Topology :
Buck
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
2V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.2V