CN10-CA210-RPL-RPL-8DW-E
제조업체 부품 번호:
CN10-CA210-RPL-RPL-8DW-E
제조업체/브랜드:
JAE Electronics
설명의 일부:
CONNECTEOR
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
JAE Electronics
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMB Mini Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMB Mini Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
8.268" (210.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C