GHP75-36P
제조업체 부품 번호:
GHP75-36P
제조업체/브랜드:
GardTec
설명의 일부:
GREEN FAN CORD 36" NEMA 1-15PLUG
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
GardTec
제품 카테고리 :
팬 코드
1st Connector :
Fan Terminal Receptacle 45°
2nd Connector :
NEMA 1-15 Plug
Approval Agency Marking :
cURus
Cord Type :
SPT-1
Current Rating (Amps) :
Features :
Thermostat
Fits Terminal Size :
Length :
36.0" (914.4mm)
Number of Conductors :
2
Operating Temperature :
105°C
Product Status :
Active
Style :
Female Receptacle to Male Plug
Voltage Rating :
300 V