LU7-115-1500
제조업체 부품 번호:
LU7-115-1500
제조업체/브랜드:
Rosenberger
설명의 일부:
3.5 ASSY TESTCABLE STANDARD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Rosenberger
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
3.5mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
3.5mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
RTK 162
Color :
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
59.1" (1.5m) 4.9'
Operating Temperature :
20°C ~ 26°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
3.5mm to 3.5mm