O-16-G1P-BK
제조업체 부품 번호:
O-16-G1P-BK
제조업체/브랜드:
Rip-Tie
설명의 일부:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.333' 1PACK
재고 상태:
99
제조사 :
Rip-Tie
제품 카테고리 :
재밀폐 가능한 패스너
Color :
Black
Diameter :
Features :
Length :
16.000" (406.40mm)
Material :
Mounting Type :
Mechanical Attachment
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Type :
Hook and Loop - Tie
Width :
2.000" (50.80mm)