LU1-025-600
제조업체 부품 번호:
LU1-025-600
제조업체/브랜드:
Rosenberger
설명의 일부:
PRECISION 2.40 TESTCABLE VA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Rosenberger
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
2.4mm Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
2.4mm Jack
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
RTK 106
Color :
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
23.62" (600.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.4mm to 2.4mm